Titles you rated
RheingoldRated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 2.0
Two Rooms, Two NightsRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
MassRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
MisbehaviorRated ★ 0.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
NopeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.5