Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0