Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 1.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0