Titles you rated
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 4.0