Titles you rated
A Company ManRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 1.0
As OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
Running ManRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
ChampRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0