Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
BlindRated ★ 2.0
The Rose of VersaillesRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Our SeasonRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5