Titles you rated
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Children of Huang ShiRated ★ 3.0
Rules of EngagementRated ★ 2.0- Little Big SoldierRated ★ 2.0
The Killing FieldsRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 2.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 4.0