Movies
Ratings
412
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Warriors of the DawnRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0