Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Life as We Know ItRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 5.0
16 BlocksRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Il MareRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 1.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0