Movies
Ratings
31
I Don't Have Many FriendsRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 1.0
SilencedRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0