Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
BambiRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
UnbreakableRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0