Series
Ratings
75
Witch's RomanceRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
RomanceRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5