Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 1.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5