Movies
Ratings
205
LucyRated ★ 1.5
Mean Girls 2Rated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
OculusRated ★ 1.0
The BodyRated ★ 4.0
The Fox FamilyRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Girl by GirlRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0- PapaRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
Steel Cold WinterRated ★ 4.0- House With A Nice ViewRated ★ 5.0
Beautiful CreaturesRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0