Movies
Ratings
280
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
Coming HomeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0