Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
More than FamilyRated ★ 2.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
JaneRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.0