Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
AmourRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
The ExecutionerRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Resurrecting the ChampRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 5.0