Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 5.0