Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0