Series
Ratings
164- The FrogRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0