Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 1.0
The GreyRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
AliensRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Fermat's RoomRated ★ 1.5
A LoveRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0
Vantage PointRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0