Series
Ratings
14
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5