Movies
Ratings
70
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0