Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
No Side GameRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0