Movies
Ratings
425
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 0.5
365 Days: This DayRated ★ 0.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0
The Tinder SwindlerRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 1.0
Primal FearRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0