Series
Ratings
333
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 1.5
The Red SleeveRated ★ 3.5