Titles you rated
May 18Rated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0