Series
Ratings
189
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 1.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
MaidsRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0