Movies
Ratings
335
Sharkansas Women's Prison MassacreRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.0
The PostRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.0
ArmadilloRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Mea CulpaRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
RadiusRated ★ 4.0
Airplane vs. VolcanoRated ★ 4.0
Age of TomorrowRated ★ 4.0