Titles you rated
ChernobylRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5- Thousand Days Unofficial HistoryRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0