Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0