Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0