Movies
Ratings
192
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 0.5
The MatchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5