Series
Ratings
56
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0