Series
Ratings
20
March Comes in Like a LionRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0