Movies
Ratings
336
The Last EmperorRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0- VirusRated ★ 2.5
CallRated ★ 0.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0