Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
 
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
 
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 2.0