Movies
Ratings
445
ShopliftersRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5