Series
Ratings
340
Dan Da DanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 5.0
Food for the SoulRated ★ 5.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 5.0
Mono: Weekend AnimationRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 5.0
SPEC: ZeroRated ★ 5.0
The Potato LabRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online IIRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 5.0