Movies
Ratings
180
FrankRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0