Titles you rated
TangledRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0