Movies
Ratings
101
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
SawRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 1.0