Series
Ratings
31
Voice season1Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0