Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
My Husband's WomanRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Call of the NightRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.5
Helluva Boss Season 2Rated ★ 3.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0