Series
Ratings
27
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0