Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 1.0
The VillagersRated ★ 1.0
The MimicRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5