Titles you rated
MasterRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0