Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.5
RentRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 2.5