Series
Ratings
216
Mad UnicornRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5