Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.5
BraveRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0